Actueel weer Menaam (Menaldum)
Laatste update: 2026-04-28 om 14:39 uur
| Temperatuur | 14.5 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 18.9 km/u uit OZO |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1025.3 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 51.5 km/u om 14:25 u |
| Minimum temp. | 0.0 °C om 02:40 u |
| Maximum temp. | 14.5 °C om 14:02 u |
| Windchill | 12.6 °C |
| Hitte index | 14.5 °C |
| Dauwpunt | 4.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 51.0 % |
| Zonnestraling | 699.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 746.0 W/m2 om 13:32 u |
| UV index | 6.0 |
| Max. UV index | 6.0 om 11:28 u |
| Zon op | 06:09 u |
| Zon onder | 21:00 u |